Hakkimizda

 

High Fast Laser

Pleksiye dair tüm kesim ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınızız, araştırmayı, kendimizi geliştirmeyi seviyoruz, yenilikçiyiz, farklıyız ve fark yaratmak bizim için çok önemlidir. 

Başlıca hedefimiz  müşterilerimize  güvenilir ve sağlam bir çözüm ortağı olarak  projelerinde  maksimum güven ve kalite çerçevesinde fason kesim hizmeti yapmaktır.  Ağırlıklı olarak pleksi, mdf ve ahşap fason lazer kesim ve cnc kesim hizmeti vermekteyiz.  

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak makine parkurunu sürekli yenileyen ve geliştiren firmamız, son sistem lazer ve cnc makineleriyle ilerlemesine doğru ve güvenilir adımlarla devam etmektedir.
  
Siz değerli müşteri ve çözüm ortaklarımızın memnuniyeti  firmamızın en önemli kalıcı değeridir.

 

Vizyon
Firmamız, kesim hizmetiyle yıllardır müşterilerinin ilk tercihi olmuştur. Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren kesim alanında çözüm ortağı bir şirket olmak.
Misyon

Üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

Kalite Politikası
  • Kalitesi ile müşterilerimizi
  • Verimliliği ve rekabet gücü ile ülkemizi
  • Çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızı
  • Çevre duyarlılığı ve yasal düzenlemelere uyması ile toplumun ihtiyaçları ve beklentilerini karşılamak için ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her işe yeni değerler eklemektir.