CNC Kesim
fason-cnc-kesim

CNC Kesim

 

Nedir?

CNC Freze tezgahları operasyon yeteneklerinin çeşitliliği bakımından en çok işlem kabiliyetine sahip olan tezgahlardır. Freze tezgahlar en az 3 olmak üzere 4-5 ve daha fazla eksende işlem yapabilme özelliklerine sahiptir.CNC, İngilizce Computer Numerical Control , kelimelerinin kısaltması yani 'bilgisayar sayımlı kontrol' anlamına gelir. CNC makinalar, bilgisayar aracılığı ile programlanarak "otomatik" olarak işleme yapan makinelerdir.

Ne Yaparız:

CNC makinalar ile kesme, delme, tel erozyon, ağaç işleme, torna, freze, lazerle kesim, ahşap oyma, gibi işlemler bilgisayar destekli olarak yapılabilmektedir. Firmamız profesyonel bir şekilde son derece teknolojik tezgahlarda cnc kesim, mekan dizaynına uygun pleksi harf cnc kesim alüminyum kesim, strafor kesim ve istenilen şekilde cnc motif kesim ile sizlere layık olanı sunmayı prensip edinmiştir.

Hangi Malzemeler Kesilir:

Ağaç,kontraplak,mdf,sunta,parke dahil olmak üzere
Plastik,pleksi,dekota,foreks, akrilik ve polietilen,polipropilen
Sert Yalıtım Köpüğü,strafor
Demirdışı metaller,aluminyum,prinç,bakır vs..

Kullanım Alanları

  • Dekorasyon ve iç mimari
  • Ev ve büro mobilyaları
  • Ürün teşhir standları
  • Yatak başları
  • Hediyelik eşya
  • Tüm özel tasarımlar

 

 

 

CNC Kesim Örnekleri

 

ahşap-cnc-kesim-işlemleri   alüminyum-cnc-kesim cnc-ahşap-harf-kesim  
         
cnc-pleksi-kesim   mdf-harf-kesim-fiyatları akalın-alüminyum-kesim  
         
su-kontrası-cnc-kesim   fason-cnc-alüminyum-kesim mdf-kesim-seperatör  

 

  Anahtar Kelimeler;
cnc ahşap kesim firmaları
, fason ahşap cnc işleme, cnc router fason kesim, fason cnc işleri, fason cnc torna, cnc ahşap kesim fiyatları, cnc ahşap kesim makinası fiyatları, cnc ahşap kesim pendik, cnc router fason kesim, fason cnc ahşap kesim,  fason lazer kesim fiyatları, cnc fason işler, cnc fason işçilik, cnc fason işleme, cnc router fason, fason cnc işleme hizmeti verenler, fason cnc ahşap kesim, cnc ahşap işleme fiyat, cnc ahşap işleme makineleri, cnc ahşap işleme makinesi fiyatları