Blog
Virüs koruma paneli

Pleksi Virüs Koruma Paneli

Şeffaf Koruyucu Panel; Sosyal mesafeyi çalışırken de koruyabileceğiniz şeffaf paneller ile işinize devam ederken aynı zamanda korunma önlemini de almış olmanız gerekir. Şeffaf koruyucu panel alabileceğiniz önlemler içerisinde sosyal mesafe koruma ve öksürme – nefes alma verme aşamasında çıkabilecek partiküllerden kaçınmamıza yardımcı olur.
Kullanım Alanları
Eczaneler,
Hastaneler, doktor – hasta temasının bulunduğu tüm alanlar,
Bakkal ve marketler,
Danışma bankoları,
Hukuk – avukatlık büroları,
Müşteri ile birebir konuşmanız gereken tüm ortamlar için kullanıma uygundur.
Alt text

Ayna Pleksi Kesim

1,5, 2 ve 3mm kalınlıkta ayna pleksi kesim sık yaprığımız işlemler arasındadır. Ayna pleksi reklam ve mobilya sektöründe yoğun olarak kullanılan bir malzemedir. Ayna pleksi lazer kesim dekoratif amaçlı olarak dekorasyon ve bireysel hediyelik eşya olarakta kullanılmaktadır.
Alt text

Lazer Kazıma

02 Haziran 2015

Lazer ışını; karbondioksit lazer tezgahlarında, karbondioksit gazına elektrik akımı verilerek oluşturulur. Bunun yanı sıra verimi daha da arttırmak için karbondioksit gazına azot ve helyum gazı eklenerek verim 1/3 oranında arttırılır. Elde edilen lazer ışını ile malzeme üzerinde oluşturulan derinliğe lazer kazıma denir.

Pleksiglass/Akrilik, Kumaş, Kot, Deri, Ahşap, Plastik, Kağıt, Etiket, Cam, Karton, MDF, Kauçuk, Sunta, Seramik, Lastik, Boyalı Metal Parçaları, Boyalı Çelik, Boyalı Metal, Kristal, Vinleks, PVC Malzemeler, Mermer ve sayamadığımız birçok materyale lazer kazıma işlemi yapabilirsiniz.

Alt text

Ahşap Lazer kesim kazıma

18 Haziran 2015

Lazer makinalarımızda MDF, kontraplak, sunta gibi ahşap malzemelerinize lazer kesim, lazer kazıma ve lazer markalama işlemlerini çok hassas ve hızlı bir şekilde yapıyoruz.

Yukarıdaki örnektede gördüğünüz gibi ahşap malzemeye istediğiniz görüntüyü verebilirsiniz. Bilgisayarda yapmış olduğunuz çizimi aynen malzemenize uygulayabiliriz. Lazer kazıma işlemi sayesinde kişi/firma adı, resim veya fotoğrafını da malzeme üzerine işleyebilir ve  kişiye/firmaya özel ürünler yapabiliriz.